28 LIPIEC 2018 - 35-lecie Ogrodu

Zgodnie z tradycją naszego Związku ROD ,,Horyzont" 28 lipca 2018 roku uroczyście obchodził 35 lecie powstania. Zaproszeni goście uświetnili swoją obecnością przygotowaną przez zarząd ROD imprezą okolicznościową.
Na uroczystość przybyła wiceprezes OZ PZD w Bydgoszczy p. Urszula Walusiak, która przez 15 lat pełniła funkcję prezesa w naszym Ogrodzie. W uroczystości uczestniczyli zaprzyjaźnieni i sąsiadującymi z nami prezesi ROD : Lawina, Sasanka, Słonecznik, Cumulus i Spartakus.
Prezes Zarządu Barbara Jodłowska w imieniu Zarządu i użytkowników działek podziękowała p. Urszuli Walusiak za 15 lat pracy na stanowisku prezesa ROD "Horyzont" wręczając pamiątkowy puchar.
Następnie głos zabrał wiceprezes Ogrodu Jerzy Brewka i zapoznał zebranych z historią ogrodu. W dalszej części spotkania ponownie głos zabrała p. Urszula Walusiak wręczając puchar i dyplom od KR PZD i OZ PZD w Bydgoszczy.
Następnie p. wiceprezes wręczyła zasłużonym działkowcom odznaczenia:
1 najważniejsze odznaczenie "Zasłużony Działkowiec".
Za zasługi dla PZD 3 złote, 2 srebrne i 2 brązowe.
Zasłużeni działkowcy posiadający działki od założenia uhonorowani zostali medalami 35 lecia powstania Ogrodu. Wręczone zostały również upominki, dyplomu i odznaczenia. Były podziękowania dla osób współpracujących z ROD "Horyzont" między innymi dla prezes OZ PZD w Bydgoszczy p. Barbary Kokot, przewodniczącego kolegium prezesów dzielnicy Miedzyń Prądy p. Konrada Szeflera, p. Barbary Talkowskiej i p. Mirosławy Gryczka.