Wspomnienie 30-lecia ROD ,,Horyzont'' w Bydgoszczy

Tak szybko mijają chwile,
tak szybko mija czas...


W sobotę 20 lipca 2013 roku o godz. 16.00 w naszym Ogrodzie odbyła się uroczystość związanan z 30-leciem powstania Ogrodu ROD ,,Horyzont''.

Imprezę zaszczyciła swoją obecnością p. Urszula Walusiak, członek Krajowej Rady PZD i wiceprezes Zarządu Okręgu PZD w Bydgoszczy. Pani U. Walusiak w imieniu Prezesa KR PZD, Eugeniusza Kondrackiego przekazała Zarządowi i Działkowcom ROD ,,Horyzont'' na okoliczność jubileuszu 30-lecia życzenia, pozdrowienia i puchar ufundowany przez KR PZD.

W dalszej części spotkania Prezes U. Walusiak przekazała równieź życzenia i puchar ufundowany przez Prezydium Zarządu Okręgu w Bydgoszczy, któremu przewodniczy Prezes Barbara Kokot.

W imieniu Collegium Prezesów osiedla Prądy serdeczne życzenia i puchar przekazał Ogrodowi przybyły na to spotkanie - Prezes ROD ,,Sasanka'', Konrad Szefler.

Nasz gość, Roman Rybarczyk, Prezes ROD ,,Zielony Gaj'' przekazał Zarządowi i Działkowcom upominek, kwiaty i życzenia wszystkiego dobrego na dalsze lata działalności ROD ,,Horyzont''.

Z historią Ogrodu zapoznała wszystkich zebranych Jolanta Paluszek, członek Zarządu.

Z okazji jubileuszu, Prezes Ogrodu Barbara Jodłowska wręczyła zasłużonym i długoletnim działkowcom pamiątkowe dyplomy i upominki. Prezes Ogrodu nagrodziła również wyróżnionych działkowców na najładniejszą działkę.

Po oficjalnej uroczystości odbyła się biesiada. Przy dźwiękach muzyki przygotowanej przez p.p. K. Niszczotę i G. Plucińskiego, działkowcy bawili się do późnych godzin wieczornych. Atmosfera tego dnia była znakomita.

Uczestnicy zabawy wyrazili chęć ponownego miłego spotkania.